Simbarkod Bilgi ve Yazılım Teknolojileri

1994 yılından beri etiket sektörünün çeşitli alanlarında faaliyetler göstermiş olan yönetici kadromuz;
2016 yılında SİMBARKOD markasıyla bünyesinde barındırdığı tecrübeli kadroyla barkod sistemlerinde barkod yazıcı, barkod okuyucu, el terminalleri satışı ve özellikle satış sonrası sunduğu teknik destek hizmet kalitesi noktasında büyük fark yaratmayı başarabilmiş ve müşterilerinin sadakatini kazanabilmiştir. Bu alanda sürdürülebilir kaliteyi müşterileri ile paylaşabilmek ve “her zaman en iyisini” sunabilmek amacıyla gerek SİMBARKOD markası ile gerek kendi bünyesinde ar-ge çalışmaları yapmaktadır.

Termal Transfer Ribon, Japon Akmaz, Saten, Rulo Karton Etiket, Sticker ve Özel Ürünleri (Renkli Japon akmaz, renkli ribon, baskılı etiketler ve her yüzey için geliştirilebilen etiketler) Firmamız bünyesinde temin edebilir güvenle kullanabilirsiniz.

Kuruma özel ürün/hizmet geliştirme ve inovatif çözümlerle gelen her talebi çözüme kavuşturabilecek yaratıcı, sonuç ve müşteri odaklı yapı, yüz yüze çalışma ilkesi ile tamamen müşteri memnuniyeti üzerine uzman teknik ve satış ekibimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.