Hakkımızda

Sim Barkod ve Etiket Bilgi Teknolojileri

Şirketimiz İstanbul’un önemli tekstil merkezlerinden Merter’de faaliyet göstermektedir. Şuan için 10 kişilik uzman ekibimizle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerine hizmet vermekteyiz. Barkod sistemlerinde Yazılım, Donanım, Sarf Malzemeleri ve Teknik servis olarak 4 bölümde hizmet vermekteyiz

Yazılım alanında sektör ayrımı olmadan danışmanlık hizmeti sağlayarak firmaların yazılımsal ve muhasebesel problemlerine Ana bayisi (bdm) olduğu Bay-t yazılım ile çözmektedir.

Donanımsal olarak barkodlu ürüne ihtiyaç duyan firmalara en uygun yazıcıyı seçerek kurulum, en kullanışlı okuyucu seçerek destek, yazılıma göre el terminali seçerek hizmet ve teknik destek servisi vermektedir.

Sarf Malzemeleri anlamında piyasadaki ithalatçı kimliğiyle Termal Transfer Ribon, japon akmaz, Saten, Rulo Karton Etiket, Sticker ve Özel Ürünleri ( Renkli Japon akmaz, renkli ribon, baskılı etiketler ve her yüzey için geliştirilebilen etiketler) piyasaya sunmaktadır.

Teknik servis anlamında kadrosunda bulundurduğu alanında uzman kişilerle gerek yerinde teknik servis gerek Akbarkod merkezinde gerekse uzaktan yardım ile müşterilerinin sorunlarını en kısa zamanda çözebilmektedir.